Lucien DESMARE (1905-1961).

Lot 286
Estimation :
400 - 600 EUR
Lucien DESMARE (1905-1961).
Lucien DESMARE (1905-1961). Kermesse. Huile sur toile fauviste signée et datée 1940. Titrée au dos. Dimensions : 65 x 58 cm. Droit de suite applicable dès 2000 euros. Lucien DESMARE (1905-1961). Kermis. Fauvistische olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1940. Getiteld op de achterkant. Afmetingen: 65 x 58 cm. Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat