Charles CATTEAU (1880-1966)

Lot 281
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 160EUR
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966). Vase art déco Boch Keramis à décor mat finish de fleurs stylisées. Monogramme LD pour Léon Delfan. Ht: 23 cm. Charles CATTEAU (1880-1966). Boch Keramis art deco vaas met matte afwerking van gestileerde bloemen. Monogram LD voor Léon Delfan. Hoogte: 23cm.
Mes ordres d'achat