Henri DEGLUME ( 1865-1940)

Lot 255
Estimation :
250 - 350 EUR
Henri DEGLUME ( 1865-1940)
Henri DEGLUME ( 1865-1940). Paysage rural, vache au bord de l’étang. Huile sur toile signée et datée en 1893. Dimensions : 70 x 53 cm. Henri DEGLUME (1865-1940). Landelijk landschap, koe bij de vijver. Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1893. Afmetingen: 70 x 53 cm.
Mes ordres d'achat