Lot de faïences anciennes comprenant : -... - Lot 100 - MJV Soudant

Lot 100
Estimation :
50 - 100 EUR
Lot de faïences anciennes comprenant : - un lot de deux statuettes en faïence vernissée blanche. (Tournai XVIIIème?). Une restaurée à la base. Ht : 17 et 14 cm. - Une paire de tulipiers en faïence de l’est de la France à décor au chinois. Quelques égrenures. Ht : 14,5 cm. - Un encrier en faïence de Sceaux à décor de fleurs, d’un carquois et d’un monogramme. Lot oud aardewerk waaronder: - een set van twee wit geglazuurde aardewerken beeldjes. (Doornik 18e eeuw?). Een hersteld naar de basis. Hoogte: 17 en 14 cm. - Een paar aardewerken tulpenbomen uit Oost-Frankrijk met Chinese decoratie. Een paar krasjes. Hoogte: 14,5 cm. - Een Sceaux aardewerken inktpotje gedecoreerd met bloemen, een pijlkoker en een monogram.
Mes ordres d'achat