Paire de bougeoirs en bronze milieu XVIIIème... - Lot 95 - MJV Soudant

Lot 95
Estimation :
300 - 400 EUR
Paire de bougeoirs en bronze milieu XVIIIème de style Régence en bronze doré. Marque au "C" couronné. (Utilisée entre 1745 et 1749). Ht: 13 cm. Paar bronzen kandelaars in Regency-stijl uit het midden van de 18e eeuw in verguld brons. Gekroond "C" merkteken. (Gebruikt tussen 1745 en 1749). Hoogte: 13cm.
Mes ordres d'achat