Garniture d’époque Charles X en opaline bleue... - Lot 94 - MJV Soudant

Lot 94
Estimation :
7000 - 10000 EUR
Résultat : 7 000EUR
Garniture d’époque Charles X en opaline bleue et bronze doré composée d’une pendule à décor de dragons de mer soutenant une sphère à godrons contentant le mécanisme au cadran en bronze doré et une paire de cassolettes de même composition. Ht : 47 et 30 cm. Charles X-periode versiering in blauwe opaline duivenkeel en verguld brons bestaande uit een slinger versierd met zeedraken die een gadrooned bol ondersteunen met het mechanisme met een vergulde bronzen wijzerplaat en een paar cassolettes van dezelfde samenstelling. Hoogte: 47 en 30 cm.
Mes ordres d'achat