Garniture Napoléon III en bronze doré et... - Lot 67 - MJV Soudant

Lot 67
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Garniture Napoléon III en bronze doré et onyx à décor d’un angelot jouant des timbales, de lionnes et de trophées de musique. Manque la vitre et trois chiffres en bronze. Cadran signé à Paris. Ht : 64 / 57 cm Napoleon III fitting in verguld brons en onyx versierd met een cherubijn die pauken, leeuwinnen en muziektrofeeën speelt. Mist het glas en drie bronzen figuren. Wijzerplaat gesigneerd in Parijs. Hoogte: 64 / 57 cm
Mes ordres d'achat