Epée ancienne. Lame large droite à double... - Lot 60 - MJV Soudant

Lot 60
Estimation :
1000 - 1200 EUR
Résultat : 1 000EUR
Epée ancienne. Lame large droite à double tranchant Garde en fer avec quillons carrés et grand pommeau en forme de champignon. Reste de la poignée en bois. Vers 1500-1700. Provenance Europe, poinçon sur la lame. L'épée est référencée dans l'ouvrage "Selected Antique Arms & Armor, The abildgaard collection, Devantier 2009"" Illustrée page 81. Largeur : 115 cm. Oud zwaard. Breed recht tweesnijdend lemmet IJzeren gevest met vierkante quillons en grote paddestoelvormige pommel. Rest van het houten handvat. Rond 1500-1700. Herkomst Europa, keurmerk op de kling. Er wordt naar het zwaard verwezen in het boek "Selected Antique Arms & Armour, The abildgaard collection, Devantier 2009"" Geïllustreerd pagina 81. Breedte: 115 cm.
Mes ordres d'achat