Rik WOUTERS ( 1882-1916).

Lot 77
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Résultat : 4 800EUR
Rik WOUTERS ( 1882-1916).
Rik WOUTERS ( 1882-1916). Buste de FIENTJE, jeune fille de son quartier au probable prénom de Joséphine. Epreuve en bronze. 1908. Monogrammé RW, numéroté 2/6. Ht : 39 cm. Fondeur Petermann. Nous remercions monsieur Olivier Bertrand auteur du catalogue raisonné de Rik Wouters qui a identifié le sujet. Rik WOUTERS (1882-1916). Buste van FIENTJE, een jong meisje uit haar buurt met de vermoedelijke voornaam Josephine. Bronzen bewijs. 1908. Gemonogrammeerd RW, genummerd 2/6. Hoogte: 39cm. Petermann oprichter. We willen de heer Olivier Bertrand, auteur van Rik Wouters' catalogue raisonné, bedanken voor het identificeren van het onderwerp.
Mes ordres d'achat