Louis SCUTENAIRE (1905-1987).

Lot 58
Estimation :
400 - 500 EUR
Résultat : 600EUR
Louis SCUTENAIRE (1905-1987).
Louis SCUTENAIRE (1905-1987). Irène Hamoir nue. Signé, titré et daté 1947 au dos Dimensions : 60 x 50 cm. Louis SCUTENAIRE (1905-1987). Irene Hamoir naakt. Gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947 op de achterkant Afmetingen : 60x50cm.
Mes ordres d'achat