Alberic COPPIETERS (1878-1902).

Lot 53
Estimation :
500 - 600 EUR
Résultat : 2 400EUR
Alberic COPPIETERS (1878-1902). La nappe à carreaux. Huile sur toile marouflée sur carton. Non signée, porte au dos l’étiquette de la rétrospective Alberic Coppieters de Saint Josse-ten-Noode tenue à l’hôtel Charlier du du 28 septembre au 13 octobre 1968. Rétrospective d’Ypres Hotel Merghelynck du 19 octobre au 3 novembre 1968. Mention madame E. Smolders numéro 55. Collection privée belge. Modèle en rapport : Vente MJV SOUDANT du 1er mai 2022, record mondial pour l'artiste. Dimensions : 48 x 39 cm. Alberic COPPIETERS (1878-1902). Het geruite tafelkleed. Olieverf op doek gemonteerd op karton. Niet gesigneerd, draagt ??het label van de Alberic Coppieters retrospectief van Saint Josse-ten-Node gehouden in het Charlier Hotel in van 28 september tot 13 oktober 1968. Retrospectief van Ieper Hotel Merghelynck uit 19 oktober tot 3 november 1968. Vermeld mevrouw E. Smolders nummer 55. Belgische privécollectie. Aanverwant model: Verkoop MJV SOUDANT van 1 mei 2022, wereldrecord voor de artiest. Afmetingen: 48 x 39 cm.
Mes ordres d'achat