Gustave Camus (1914-1984).

Lot 289
Estimation :
600 - 800 EUR
Résultat : 750EUR
Gustave Camus (1914-1984).
Gustave Camus (1914-1984). Vente caritative. Provenance : Collection privée belge. Le propriétaire versera le bénéfice de ses ventes à une oeuvre accueillant des réfugiés ukrainiens. Marine aux paniers. Huile sur toile. Dimensions: 39 x 88 cm. Gustaaf Camus (1914-1984). Goede doelen verkoop. Herkomst: Belgische privécollectie. De eigenaar zal de winst van zijn verkoop doneren aan een goed doel dat Oekraïense vluchtelingen opvangt. Marine met manden. Olieverf op canvas. Afmetingen: 39 x 88 cm.
Mes ordres d'achat