Marcel Delmotte (1901-1984).

Lot 270
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Marcel Delmotte (1901-1984).
Marcel DELMOTTE (1901-1984). Portrait de femme en tenue d’hiver décontractée. (Madame Delmotte ?). Huile sur toile signée et datée en 1984. Dimensions : 200 x 100 cm. Petit accros en bas à droite. Dès 2000€ marteau, les droits de suite sont applicables, 4%. Marcel DELMOTTE (1901-1984). Portret van een vrouw in een casual winteroutfit. (Mevrouw Delmotte?). Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1984. Afmetingen: 200 x 100 cm. Klein scheurtje rechtsonder. Vanaf 2000€ hamer, volgrecht zijn van toepassing, 4%.
Mes ordres d'achat