VERHEYDEN Isidore ( 1846-1905).

Lot 266
Estimation :
800 - 1000 EUR
Résultat : 900EUR
VERHEYDEN Isidore ( 1846-1905). Huile sur toile représentant un paysage enneigé. Non signée. L’oeuvre est certifiée au dos par madame Elisabeth Vanden Eechout en 1973. Il s’agit de la petite-fille du peintre. Au dos se trouve également l’étiquette de l’exposition tenue par la ville de Bruxelles du 9 au 31 octobre 1981 dédiée à Isidore Verheyden. Numéro d’inventaire 29. Dimensions : 41 x 67 cm. VERHEYDEN Isidorus (1846-1905). Olieverf op doek met een besneeuwd landschap. Niet ondertekend. Het werk is op de achterzijde gecertificeerd door mevrouw Elisabeth Vanden Eechout in 1973. Het is de kleindochter van de schilder. Op de achterkant staat ook het etiket van de tentoonstelling die van 9 tot 31 oktober 1981 door de stad Brussel werd gehouden, gewijd aan Isidore Verheyden. Inventaris nummer 29. Afmetingen: 41 x 67 cm.
Mes ordres d'achat