Marcel Delmotte (1901-1984)

Lot 252
Estimation :
250 - 300 EUR
Marcel Delmotte (1901-1984)
Marcel DELMOTTE (1901-1984) « La coulée ». Aquarelle signée et datée en 1943. Petite craquelure dans le papier au milieu en haut. Dimensions : 40 x 31 cm. Marcel DELMOTTE (1901-1984) "De stroom". Aquarel gesigneerd en gedateerd in 1943. Klein barstje in het papier in het midden bovenaan. Afmetingen: 40 x 31 cm.
Mes ordres d'achat