CHAVCHAVADZE-RIDGWAY (1903-1962)

Lot 38
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 500EUR
Princesse Elisabeth CHAVCHAVADZE-RIDGWAY. (1903-1962). Portrait d’un d’enfant présumé de la famille Ridgway peint par la princesse Chavchavadze (née Ridgway) en 1952 afin de garnir une de ses propriétés. L’original se trouvait en son hôtel particulier de la rue de Bellechasse à Paris. Actuellement côté Breteuil. Nous joignons une photo de cet exemplaire lorsqu'elle se trouvait dans une des propriétés de la Comtesse Hélène de Breteuil (vraisemblablement Deauville). Signée et datée au dos. Dimensions : 33 x 41 cm. Provenance : Princesse Elizabeth Chavchavadze, Comtesse Hélène de Breteuil et propriétés Breteuil, collection familiale Jacques Peltzer. Prinses Elisabeth CHAVCHAVADZE-RIDGWAY. (1903-1962). Portret van een vermoedelijk kind van de familie Ridgway, geschilderd door prinses Chavchavadze (geboren Ridgway) in 1952 om een van haar eigendommen te versieren. Het origineel bevond zich in zijn herenhuis aan de rue de Bellechasse in Parijs. Momenteel aan de kant van Breteuil. We voegen een foto bij van dit exemplaar toen het zich in een van de eigendommen van gravin Hélène de Breteuil (waarschijnlijk Deauville) bevond. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant. Afmetingen: 33 x 41 cm. Herkomst: eigendommen van prinses Elizabeth Chavchavadze, gravin Hélène de Breteuil en Breteuil, familiecollectie Jacques Peltzer.
Mes ordres d'achat