Maison Gagneau Paris. Lampe balustre à côtes... - Lot 30 - MJV Soudant

Lot 30
Estimation :
500 - 600 EUR
Résultat : 500EUR
Maison Gagneau Paris. Lampe balustre à côtes torses décorée de feuillages en métal argenté. Signée Gagneau. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil. Collection Jacques Peltzer. Ht totale : 69 cm. Maison Gagneau Parijs. Balusterlamp met gedraaide ribben versierd met zilverkleurig metalen blad. Gesigneerd Gagneau. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer-collectie. Totale hoogte: 69 cm.
Mes ordres d'achat