Ecole italienne du XVIIIème siècle. Etude... - Lot 16 - MJV Soudant

Lot 16
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 300EUR
Ecole italienne du XVIIIème siècle. Etude de soldats, d’après Salvator Rosa. Crayon noir, traits de sanguine. Dimensions : 22,5 x 18,5 cm Pliure, taches. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, Collection familiale Jacques Peltzer. Italiaanse school uit de 18e eeuw. Studie van soldaten, naar Salvator Rosa. Zwart potlood, rode krijtlijnen. Afmetingen: 22,5 x 18,5 cm Vouwen, vlekken. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil, collectie familie Jacques Peltzer.
Mes ordres d'achat