Marcel DELMOTTE (1901-1984)

Lot 318
Estimation :
1800 - 2500 EUR
Résultat : 5 502EUR
Marcel DELMOTTE (1901-1984)
Marcel DELMOTTE (1901-1984). " La sibylle ". Huile sur toile signée et datée en 1939 Dimensions :100 x 60 cm. Dès 2000 euros, les droits de 4% suite sont applicables. NL: Marcel DELMOTTE (1901-1984). "De sibylle". Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1939 Afmetingen: 100 x 60 cm. Vanaf 2000 euro zijn de rechten van 4% vervolging van toepassing.
Mes ordres d'achat