Théodore LEGRAS (1839-1916)

Lot 282
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 227EUR
Théodore LEGRAS (1839-1916)
Théodore LEGRAS (1839-1916). Coupe art nouveau à décor émaillé. Signature à l’or. Ht : 8,5 cm. NL: Théodore LEGRAS (1839-1916). Art Nouveau kopje met geëmailleerde decoratie. Signatuur in goud. Hoogte: 8,5 cm.
Mes ordres d'achat