Paul DELVAUX (1897-1994)

Lot 278
Estimation :
5000 - 6000 EUR
Résultat : 9 377EUR
Paul DELVAUX (1897-1994)
Paul DELVAUX (1897-1994). Allée des marronniers 1926. Aquarelle signée en bas a droite. L’oeuvre est illustrée dans l’ouvrage « Le pays mosan de Paul Delvaux » page 65. Provenance ; collection familiale belge proche de l'artiste. Dimensions : 63,5 x 47,5 cm. Les droits de suite de 4% sont applicables. NL: Paul DELVAUX (1897-1994). Allée des marronniers 1926. Aquarel gesigneerd rechtsonder. Het werk wordt geïllustreerd in het boek "Le pays mosan van Paul Delvaux" pagina 65. Herkomst; Belgische familiecollectie dicht bij de kunstenaar. Afmetingen: 63,5 x 47,5 cm. Het volgrecht van 4% is van toepassing.
Mes ordres d'achat