Henri LANGEROCK. (1830-1915).

Lot 188
Estimation :
5000 - 6000 EUR
Henri LANGEROCK. (1830-1915).
Henri LANGEROCK. (1830-1915). Scène de pêche dans le bois à la belle époque. Restaurations. Dimensions : 81 x 94 cm. NL: Henri LANGEROCK. (1830-1915). Prachtig visserstafereel uit het tijdperk in het bos. Restauraties. Afmetingen: 81 x 94 cm.
Mes ordres d'achat