Vitrine de style Louis XVI d’époque Napoléon... - Lot 28 - MJV Soudant

Lot 28
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 567EUR
Vitrine de style Louis XVI d’époque Napoléon III. Belle ornementation de bronzes dorés. Ht : 170 cm. Nederlandse Versie : Vitrinekast. Fraaie versiering van verguld brons. Lodewijk XVI stijl. 19e eeuw.
Mes ordres d'achat