Heuvelslandschap met kudde en boerenvrouwen.... - Lot 36 - MJV Soudant

Lot 36
Estimation :
800 - 1200 EUR
Heuvelslandschap met kudde en boerenvrouwen. Olieverf op doek 17e eeuw. Afmetingen: 31 x 33 cm.