Importante potiche couverte en porcelaine... - Lot 48 - MJV Soudant

Lot 48
Estimation :
800 - 1000 EUR
Resultaten met kosten : 800EUR
Importante potiche couverte en porcelaine d’Imari, à décor bleu, corail, vert et or d’oiseaux parmi arbres et rochers, l’épaule et le pourtour de la base ornés de médaillons floraux et stylisés sur un fond bleu nuit et or de forme chantournée. La base rehaussée d’une monture en bronze doré. Japon, fin XIXe siècle. (Couvercle rapporté et accidenté) Ht totale : 127 cm. Belangrijke dekselvaas in Imari-porselein, met blauw, koraal, groen en goud decoratie van vogels tussen bomen en rotsen, de schouder en de omtrek van de voet versierd met bloemenmedaillons en gestileerd op een nachtblauwe en gouden achtergrond. De voet is voorzien van een verguld bronzen montuur. Japan, eind 19e eeuw. (Gerapporteerde en beschadigde omslag) Totale hoogte: 127 cm.