Paire de potiches couvertes en porcelaine... - Lot 41 - MJV Soudant

Lot 41
Estimation :
500 - 600 EUR
Resultaten met kosten : 700EUR
Paire de potiches couvertes en porcelaine Imari à décor bleu, corail et rehaut d'or, d'oiseaux au mileu de bambous, de prunus, lotus et pivoines. Prises formées de lions bouddhiques. Japon, fin de l'époque Edo. Ht : 60 cm. Paar dekselvazen in Imari-porselein met blauw, koraal en verguld decor, vogels te midden van bamboe, prunus, lotus en pioenrozen. Ruimen gevormd uit boeddhistische leeuwen. Japan, late Edo-periode. Hoogte: 60cm.