Lot de quatre petits vases en grès de Satsuma... - Lot 21 - MJV Soudant

Lot 21
Estimation :
80 - 120 EUR
Resultaten met kosten : 80EUR
Lot de quatre petits vases en grès de Satsuma émaillés polychrome et or, dont une paire de forme hexagonale à décor de glycines, avec signature illisible, un vase à panse effilée orné d’un paysage et de pivoines et prunus, avec marque Hikôzan sur la base et une boite lenticulaire godronnée, figurant des personnages, avec signature cursive dans un cartouche sur la base. Japon, époque Meiji (1868-1912) Ht : 16 cm – 10 cm - 4 cm. Kavel van vier kleine vazen in polychroom en goud geëmailleerd Satsuma-zandsteen, waaronder een paar zeshoekige vormen versierd met blauweregen, met onleesbare signatuur, een taps toelopende vaas versierd met een landschap en pioenrozen en prunus, met Hikôzan-merkteken op de basis en een glazen doos met gadrooned , met afbeeldingen van karakters, met cursieve handtekening in een patroon op de basis. Japan, Meiji periode (1868-1912) Ht: 16 cm – 10 cm - 4 cm.