Sujet en grès de Satsuma polychrome et doré,... - Lot 15 - MJV Soudant

Lot 15
Estimation :
100 - 150 EUR
Resultaten met kosten : 50EUR
Sujet en grès de Satsuma polychrome et doré, représentant Kannon ou Benten, debout, tenant un panier. Japon, vers 1900-1920 Ht : 50 cm Onderwerp in polychroom en verguld Satsuma-zandsteen, voorstellende Kannon of Benten, staand met een mand in de hand. Japan, circa 1900-1920 Ht: 50 cm