Grand ravier quadrangulaire en porcelaine... - Lot 1 - MJV Soudant

Lot 1
Estimation :
200 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 400EUR
Grand ravier quadrangulaire en porcelaine de Chine en émaux de la famille rose à décor de canards mandarins et grues évoluant parmi des lotus. Intérieur émaillé turquoise. Marque et époque Tongzhe. Joli socle d'origine. Ht : 8 cm Dimensions : 20 x 20 cm. Grote vierhoekige schotel van Chinees porselein in famille rose email, gedecoreerd met mandarijneenden en kraanvogels die tussen lotussen bewegen. Turkoois geëmailleerd interieur. Tongzhe merk en tijdperk. Mooie originele basis. Hoogte: 8 cm Afmetingen: 20 x 20 cm.