Arthur DUPAGNE (1895-1961).

Lot 46
Estimation :
4000 - 6000 EUR
Resultaten met kosten : 4 800EUR
Arthur DUPAGNE (1895-1961).
Arthur DUPAGNE (1895-1961). L’archer. Bronze à patine brune sur socle en pierre bleue de Sprimont. Fondeur Batardy Bruxelles Technique cire perdue , numérotée 1/7 Ht du socle : 6 cm. Ht à la tête : 30 cm. Ht Totale : 53 cm. Droits de suite applicables. Arthur DUPAGNE (1895-1961). De Boogschutter. Brons met bruine patina op blauwe hardstenen sokkel van Sprimont. Gieterij Batardy Brussel Lost wax techniek, genummerd 1/7 Hoogte van de voet : 6 cm. Hoogte bij het hoofd : 30 cm. Totale hoogte : 53 cm.Volgrecht van toepassing