Famille royale belge. Souvenir historique.... - Lot 36 - MJV Soudant

Lot 36
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Famille royale belge. Souvenir historique. Diplôme " Sa Majesté Léopold 1er membre d’honneur du cercle Albrecht Durer à Nuremberg ". Calligraphie et gouache sur parchemin. Datée novembre 1843. Dimensions : 80 x 62 cm. Belgische koninklijke familie. Historisch geheugen. Diploma "Zijne Majesteit Léopold 1ste lid" van ere van de Albrecht Durer-kring in Neurenberg". Kalligrafie en gouache op perkament. Gedateerd november 1843. Afmetingen: 80 x 62 cm.