Joseph Lacasse (1894-1975).

Lot 5
Estimation :
600 - 800 EUR
Resultaten met kosten : 1 200EUR
Joseph Lacasse (1894-1975).
Joseph LACASSE (1894-1975). Abstraction. Petite technique mixte signée sur le carton arrière et datée 1947. On y joint deux courriers privés de l'artiste adressés en 1968 à Marie Paule Watté, critique d'art au sein du journal Nord éclair en la remerciant d'avoir relaté l'oeuvre globale de l'artiste. Dimensions : 10.5 x 14.5 cm. Provenance : collection privée belge. Joseph LACASSE (1894-1975). Abstractie. Kleine gemengde techniek gesigneerd op de achterkant op karton en gedateerd 1947. Inbegrepen zijn twee privébrieven van de kunstenaar in 1968 gericht aan Marie Paule Watté, kunstcriticus voor de krant Nord éclair, waarin hij haar bedankte voor haar bericht over het werk van de kunstenaar. Afmetingen : 10,5 x 14,5 cm. Herkomst: Belgische privécollectie.