CHINE, XVIIème siècle. Lot de deux objets... - Lot 43 - MJV Soudant

Lot 43
Estimation :
50 - 100 EUR
CHINE, XVIIème siècle. Lot de deux objets comprenant un pot couvert à anse, en grès patiné brun, la paroi à décor d’un phénix en relief, le couvercle estampé de cachets, et surmonté d’une prise en forme de demi-vajra ; une boite en métal de patine brune, le couvercle orné d’une plaque en cuivre repoussé doré, représentant un dragon en relief, entouré des caractères Shou, longévité, et Fu, bonheur. Dimensions du porte monnaie : 13 x 8 cm. Ht vase : 13 cm. CHINA, 17e eeuw. Kavel van twee objecten bestaande uit een dekselpot met handvat, in bruin gepatineerde zandsteen, de muur versierd met een feniks in reliëf, het deksel gestempeld met zegels en bekroond door een koker in de vorm van een halve vajra; een metalen doos met een bruine patina, het deksel versierd met een vergulde gehamerde koperen plaat, die een draak in reliëf voorstelt, omringd door de de symbolen voor Shou, levensduur, en Fu, geluk. Afmetingen portemonnee: 13 x 8 cm. Hoogte vaas: 13 cm.
Mes ordres d'achat