Chine, Fin du XXe siècle Petit vase en bronze... - Lot 28 - MJV Soudant

Lot 28
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 3 200EUR
Chine, Fin du XXe siècle Petit vase en bronze de style archaïque en forme de zhi, la panse galbée sur piédouche, à décor archaïsant imitant les bronzes niellés argent, de masques de taotie, dragons et cigales stylisés, organisés en cartouches selon des registres horizontaux. Le col et le pied respectivement souligné de perlages en léger relief et d'une frise de grecques. Dans le style de la période fin des Royaumes Combattant-Han. H. 15,5 cm China, eind 20e eeuw Kleine bronzen vaas in archaïsche stijl in de vorm van een zhi, het lichaam gebogen op een voetstuk, met archaïsche decoratie die zilveren niello-bronzen imiteert, taotie-maskers, gestileerde draken en krekels, georganiseerd in cartouches volgens horizontale registers. De kraag en de voet zijn respectievelijk onderstreept met kralen in licht reliëf en een Griekse fries. In de stijl van de late Strijdende Staten-Han-periode. H. 15,5 cm
Mes ordres d'achat