Gobena Paul BERNARD (XIX - XX).

Lot 388
Estimation :
500 - 600 EUR
Résultat : 500EUR
Gobena Paul BERNARD (XIX - XX). Verrerie du Centre. Vase art deco en verre sablé noir et or à décor de cygnes stylisés. Signé Paul BERNARD. Ht : 18.5 cm. Gobena Paul BERNARD (XIX - XX). Centrum glasblazerij. Art deco vaas in zwart en goud gezandstraald glas versierd met gestileerde zwanen. Gesigneerd Paul BERNARD. Hoogte: 18,5 cm.
Mes ordres d'achat