Vase boule art deco en verrerie de Scailmont... - Lot 345 - MJV Soudant

Lot 345
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 480EUR
Vase boule art deco en verrerie de Scailmont de couleur noire à décor sablé de feuilles et de sphères. Signé Celta. Ht : 21 cm. Art deco bolvaas in zwart Scailmont glaswerk met gezandstraalde decoratie van bladeren en bollen. Gesigneerd Keltisch. Hoogte: 21cm.
Mes ordres d'achat