Walter SPRUYT (1947).

Lot 308
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 300EUR
Walter SPRUYT (1947).
Walter SPRUYT (1947). Personnages cubiques. Acrylique sur toile signée et datée 1987. Nous remercions monsieur Walter Spruyt qui nous a communiqué le titre de l'œuvre. Dimensions : 55 x 45 cm. Walter SPRUYT (1947). Kubieke karakters. Acrylverf op canvas gesigneerd en gedateerd 1987. Wij danken de heer Walter Spruyt die ons de titel van het werk heeft gegeven. Afmetingen: 55x45cm.
Mes ordres d'achat