René CREVEL (1892-1971).

Lot 278
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 300EUR
René CREVEL (1892-1971).
René CREVEL (1892-1971). "En souvenir de trop courtes vacances." Falaises en Bretagne. Il s’agit vraisemblablement de la commune d'Yport. Huile sur carton signée et datée en 1917. Dimensions : 47 x 39 cm. René CREVEL (1892-1971). "Ter herinnering aan een te korte vakantie." Kliffen in Bretagne. Het is waarschijnlijk de stad Yport. Olieverf op karton gesigneerd en gedateerd in 1917. Afmetingen: 47 x 39 cm.
Mes ordres d'achat