Paul DOM (1885-1978).

Lot 263
Estimation :
400 - 500 EUR
Paul DOM (1885-1978).
§ Paul DOM (1885-1978). Répartition de la cueillette de fleurs dans un jardin naturiste. Huile sur panneau symboliste signée et datée 1905. Dimensions : 37 x 59 cm. § Paul Dom (1885-1978). Verspreiding van bloemenplukken in een naturistentuin. Symbolistische olieverf op paneel gesigneerd en gedateerd 1905. Afmetingen: 37 x 59 cm.
Mes ordres d'achat