Lustre de style Rocaille en bronze doré éclairant... - Lot 192 - MJV Soudant

Lot 192
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 200EUR
Lustre de style Rocaille en bronze doré éclairant par 5 points lumineux et décoré d'un angelot en bronze à patine brune et d'un lézard au bas. Ht : 110 cm. Kroonluchter Rocaille-stijl in verguld brons verlicht door 5 lichtpunten en versierd met een bronzen cherubijn met bruine patina en een hagedis aan de onderkant. Hoogte: 110 cm.
Mes ordres d'achat