Coupe ovale d’époque Charles X. Opaline et... - Lot 178 - MJV Soudant

Lot 178
Estimation :
400 - 500 EUR
Coupe ovale d’époque Charles X. Opaline et bronze doré richement ciselé. Ht : 18,5 cm (anses). Largeur : 23 cm. Ovale beker uit de Charles X-periode.Opaline en rijkelijk gebeiteld verguld brons. Hoogte: 18,5 cm (handvatten). Breedte: 23cm.
Mes ordres d'achat