VAN GEEL (Pierre Corneille)

Lot 144
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 300EUR
VAN GEEL (Pierre Corneille)
VAN GEEL (Pierre Corneille) - DRAPIEZ (Pierre-Auguste Joseph). Sertum Botanicum. Bruxelles. Etablissement Encyclographique, 1828. Un volume in-folio. 105 planches sur 600 de cette encyclopédie du règne végétal. Lithographies coloriées accompagnées d'un texte pour chaque plante. Les planches sont dessinées par G. Severeyns et lithographiées par Burggraaff. Contient 105 Planches Reliure à recoller, petite éraflure. VAN GEEL (Pierre Corneille) - DRAPIEZ (Pierre-Auguste Joseph). Sertum Botanicum. Brussel. Encyclographic Establishment, 1828. Een foliovolume. 105 van de 600 platen in deze encyclopedie van het plantenrijk. Gekleurde litho's met bij elke plant een tekst. De platen zijn getekend door G. Severeyns en gelithografeerd door Burggraaff. Bevat 105 Bindboards om te lijmen, klein krasje.
Mes ordres d'achat