Francesco LAVAGNA (1684-1724).Attribué à.

Lot 132
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Francesco LAVAGNA (1684-1724).Attribué à. Nature morte aux fleurs et à la cruche en faïence de Delft sur fond de paysage à l’Antique. Huile sur toile début XVIIIème. Dimensions : 130 x 104 cm. Francesco LAVAGNA (1684-1724). Toegeschreven aan. Stilleven met bloemen en een kruik in Delfts aardewerk tegen een achtergrond van een antiek landschap. Olieverf op doek begin 18e eeuw. Afmetingen: 130 x 104 cm.
Mes ordres d'achat