Cartel et son socle d’époque Louis XV en... - Lot 124 - MJV Soudant

Lot 124
Estimation :
2500 - 3000 EUR
Résultat : 4 800EUR
Cartel et son socle d’époque Louis XV en placage de corne teintée verte. Cadran signé Proudhon à Paris. Mécanisme Jean Prévost à Paris. Estampille de Goyer à Paris. Ht : 133 cm. Provenance : Collection privée belge. L’objet fut acquis à l’Hôtel Drouot lors de la vente de la succession de la baronne TOSSIZZA, les 4 et 5 novembre 1964. Lot 26. Illustration planche V. Cartel en zijn basis uit de Lodewijk XV-periode in groen getint hoornfineer. Wijzerplaat gesigneerd Proudhon in Parijs. Mechanisme Jean Prévost in Parijs. Zegel van Goyer in Parijs. Hoogte: 133 cm. Herkomst: Belgische privécollectie. Het object werd verworven in het Hôtel Drouot tijdens de verkoop van het landgoed van barones TOSSIZZA, op 4 en 5 november 1964. Kavel 26. Afbeelding op plaat V.
Mes ordres d'achat