Isaac PALING (1630 -1719).

Lot 114
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 800EUR
Isaac PALING (1630 -1719).
Isaac PALING (1630 -1719). Portrait d'une dame de qualité. Huile sur toile signée et datée 1703 Dimensions : 80 x 64,5 cm. Isaac PALING (1630 -1719). Portret van een dame van kwaliteit. Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1703 Afmetingen: 80 x 64,5 cm.
Mes ordres d'achat