Claude Charles SAUNIER (1735-1807).

Lot 96
Estimation :
1200 - 1500 EUR
Résultat : 3 400EUR
Claude Charles SAUNIER (1735-1807). Reçu Maître le 31 juillet 1752. Commode en acajou d’époque Louis XVI agrémentée de baguettes en laiton doré. Tablette en marbre blanc. Estampille sur le bâti avant droit. Bel clé à trèfle. Mobilier présent aux musées de : Fontainebleau (Château). Musée des arts décoratifs, Paris. Musée du Louvre. Musée Carnavalet. Paris Cognac-Jay. Nissim de Camondo, Paris. Metropolitan Museum New-York. Château de Nympheburg Munich. Rijksmuseum Amsterdam. Source : Le mobilier français du XVIIIème siècle. Pierre Kjelleberg. Les éditions de l'amateur. 12 pages consacrées à Claude Charles SAUNIER. Ht : 89 cm. Largeur : 128 cm. Profondeur : 54 cm. Claude Charles SAUNIER (1735-1807). Ontvangen Meester op 31 juli 1752. Mahoniehouten ladekast uit de Lodewijk XVI-periode versierd met vergulde koperen staven. Wit marmeren tablet. Stempel op het rechter voorframe. Mooie klaverblad sleutel. Meubilair aanwezig in de musea van: Fontainebleau (Château). Museum voor Decoratieve Kunsten, Parijs. Louvre museum. Carnavaletmuseum. Parijs Cognac-Jay. Nissim de Camondo, Parijs. Metropolitaans Museum New York. Nympheburg Paleis München. Rijksmuseum Amsterdam. Bron: Frans meubilair uit de 18e eeuw. Pierre Kjelleberg. Amateur-edities. 12 pagina's gewijd aan Claude Charles SAUNIER. Hoogte: 89 cm. Breedte: 128cm. Diepte: 54cm.
Mes ordres d'achat