Sainte Madeleine. Ecole anversoise XVIIème.... - Lot 91 - MJV Soudant

Lot 91
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Résultat : 3 000EUR
Sainte Madeleine. Ecole anversoise XVIIème. Entourage de Gérard Seghers. Huile sur panneau. Dimensions : 106 x 72 cm. Heilige Madeleine. Antwerpse school uit de 17e eeuw. Omgeving van Gérard Seghers. Olieverf op paneel. Afmetingen: 106 x 72 cm.
Mes ordres d'achat