Suite de quatre salières doubles en argent... - Lot 88 - MJV Soudant

Lot 88
Estimation :
700 - 1000 EUR
Résultat : 700EUR
Suite de quatre salières doubles en argent aux poinçons de la ville d'Augsbourg entre 1781 - 1783. Orfèvre illisible. Cuillères rapportées. Poids : 457 g. Suite van vier dubbele zilveren zoutvaatjes met de kenmerken van de stad Augsburg tussen 1781 - 1783. Goudsmid onleesbaar. Lepels gemeld. Gewicht: 457 g.
Mes ordres d'achat