Petit lot d'orfèvrerie de table ancienne... - Lot 83 - MJV Soudant

Lot 83
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 600EUR
Petit lot d'orfèvrerie de table ancienne composé : D'une verseuse en argent à manche latéral et bec verseur en forme d'aile. Travail français 18e. Bec oiseau. D'une petite casserole en argent aux poinçons de l'orfèvre parisien Jean-Charles Cahier. Orfèvre du roi en 1816…et successeur de Martin Guillaume Biennais. D'une coupe piédouche en argent aux poinçons de Londres de 1816 et de l'orfèvre Rebecca Emes & Edward Barnard I Poids : 398 g. Klein lot oud tafelgoudsmeedwerk bestaande uit: Een zilveren kan met een zijhandvat en een vleugelvormige tuit. Frans werk uit de 18e eeuw. Snavel vogel. Uit een kleine zilveren steelpan met de keurmerken van de Parijse goudsmid Jean-Charles Cahier. Goudsmid van de koning in 1816...en opvolger van Martin Guillaume Biennais. Afkomstig van een zilveren sokkelbeker met Londense keurmerken uit 1816 en zilversmid Rebecca Emes & Edward Barnard I Gewicht: 398 g.
Mes ordres d'achat