Lot de vases balustres en faïence de Satsuma... - Lot 13 - MJV Soudant

Lot 13
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 160EUR
Lot de vases balustres en faïence de Satsuma à décor personnages légendaires dont Ebizeu comprenant une paire ornée de têtes de Kirin formant anses (accident à un pied) et d'un grand vase décoré d'une divinité sur un dragon. Ht : 41 et 64 cm. Lot van Satsuma aardewerk balustervazen gedecoreerd met legendarische personages waaronder Ebizeu waaronder een paar gedecoreerd met Kirin hoofden die handvatten vormen (ongeluk op één voet) en een grote vaas gedecoreerd met een godheid op een draak. Hoogte: 41 en 64 cm.
Mes ordres d'achat